• Hokejový turnaj

31. 1. 2024

Blahoželáme našim nádejným hokejistom, ktorí v hokejovom turnaji v družstve mladších žiakov získali krásne 1. miesto a v družstve starších žiakov pekné 3. miesto.

Želáme im veľa ďalších úspechov. Ďakujeme!

• OSLOBODENIE ROŽŇAVY

25. 1. 2024

23. január 1945 je zlatými písmenami zapísaný do dejín nášho mesta. Práve v tento deň sa pre obyvateľov Rožňavy skončila II. svetová vojna. Pripomenuli sme si tento slávnostný deň a zúčastnili sme sa pietnej spomienky na našich osloboditeľov, ktorí položili svoje životy za našu slobodu. Česť ich pamiatke !

• Zlatý výstup na Volovec - náhradný termín

19. 1. 2024

Milí rodičia, priatelia.

1. ročník Zlatého výstupu na Volovec sa nám naposledy nepodaril, no my už poznáme náhradný termín. Tentokrát organizujeme spoločný výstup dňa 3. februára 2024 so zrazom o 8:30 na bani v Čučme. Účasť je potrebné potvrdiť návratkou ktorú si môžete stiahnuť tu: NÁVRATKA

Na chate pod Volovcom bude možné zakúpiť si aj teplú polievku (guláš, kapustnica...) v sume 5€. V prípade záujmu to prosíme uveďte aj do návratky.

Veríme že počasie nás tentokrát neodradí. Tešíme sa na Vás!

• Naše prvé pokusy - 1.D

18. 1. 2024

Kde sa vzali, tu sa vzali, presýpacie hodiny sme v triede mali. Merali sme nimi čas, ďalší pokus príde zas. Čo je to za divadlo? To je predsa kyvadlo! Už sme veľmi zvedaví, komu sa čo podarí. Vyskúšam to, to mám hneď, pozorujem celý svet!

• Projekt Tesco – Od auta až po ihrisko

11. 1. 2024

Projekt Tesco – Od auta až po ihrisko /DO Fénix Rožňava/ Tento rok sme sa opäť dostali do finálovej trojky projektov, ktoré bojujú o finančný príspevok od siete Tesco. Náš projekt- Od auta až po ihrisko podporíte ak v uvedenej sieti nakúpite a žetónom, ktorý získate za váš nákup , zahlasujete v predajni Tesco v Rožňave. Získané finančné prostriedky budú použité na revitalizáciu ihriska v areáli Základnej školy Zlatá 2 . Pomôžte nám podporiť našu myšlienku !!! Váš hlas je dôležitý!!! Ďakujeme.

• Adventná cesta k Vianociam

9. 1. 2024

Advent i Vianoce sa už síce skončili, no zaspomínajme si spolu s 1.A a s 1.B, ako vyzerala ich cesta a príprava na najkrajšie sviatky v roku. 24 dní = 24 rôznych úloh (niekedy jednoduchších, niekedy o niečo náročnejších) prinieslo našim prvákom nové milé zážitky a skúsenosti. Priblížili sme si tradície, naučili sa,že nie len dostávať ale aj dávať vieme,že dokážeme niečo obetovať a vieme urobiť radosť iným. Nech sa páči, náš čarovný čas...nahliadnite.