Základná škola, Zlatá 2, Rožňava
2% dane Fotoalbum Jedálny lístok Facebook Zmluvy, faktúry Napíšte nám

 • Pedagogický kolektív

  Pedagogický kolektív našej školy, želá všetkým žiakom, rodičom a priateľom dva mesiace oddychu, pohody a nezabudnuteľných zážitkov. 

  Vidíme sa opäť v semptebri!

 • Ukončenie školského roka 2018/2019

  Posledný školský deň 28.6.2019 nastal deň, na ktorý netrpezlivo čakali všetci žiaci. Deň, kedy boli hodnotení za námahu, ktorú vynakladali 10 mesiacov. Ukončenie šk. roka 2018/2019 sa začalo spoločne na nádvorí ZŠ. Pán riaditeľ Mgr. Richard Szöllös vyhodnotil uplynulý školský rok a všetkým žiakom i učiteľom poprial krásne prázdniny, aby načerpali veľa síl a užili si voľné dní. Potom sa žiaci odobrali do tried, kde triedni učitelia zhodnotili ich prácu a odovzdali vysvedčenia. 

 • OCEŇOVANIE NAJLEPŠÍCH ŽIAKOV 2019

  Do galérie OCEŇOVANIE NAJLEPŠÍCH ŽIAKOV 2019 boli pridané fotografie.

  Základná škola Zlatá už tradične oceňovala svojich najlepších žiakov, ktorí dosiahli úspechy vo vedomostných, umeleckých a športových súťažiach. Blahoželáme a ešte raz snímame pomyselný klobúk pred všetkými, ktorí dosiahli vynikajúce výsledky v štúdiu i v ďalších aktivitách. Ďakujeme žiakom, rodičom, učiteľom a rodičovskej rade. Len takto fungujúci tím má zásluhu na preukázateľných výsledkoch, na ktoré sme právom hrdí.

 • 2.B - Už sa na prázdniny veľmi tešíme!

  Do galérie 2.B - Už sa na prázdniny veľmi tešíme! boli pridané fotografie.

 • Školfest 2019

  Do galérie Školfest 2019 boli pridané fotografie.

  Školfest 2019.

  Aj tento rok žiaci 2.stupňa absolvovali koncert v Steel aréne v Košiciach kde vystupovali známe tváre- Peter Bič projekt, Kristína a Kali. Koncert sme si užili a tešíme sa opäť o rok.

 • Slnko, voda a pár skokov

  Do galérie Slnko, voda a pár skokov boli pridané fotografie.

 • Splavili sme Dunajec 3.C, 4.A, 4.B

  Do galérie Splavili sme Dunajec 3.C, 4.A, 4.B boli pridané fotografie.

 • Tešíme sa na prázdniny ŠKD 2.C

  Do galérie Tešíme sa na prázdniny ŠKD 2.C boli pridané fotografie.

  Tešíme sa na prázdniny....

  Takto sme tvorili posledné dni v ŠKD s 2.C triedou. Všetkým kamarátom a spolužiakom prajeme krásne slnečné prázdniny, plné nových zážitkov.

 • POZOR!!!

  Vážení rodičia, milí žiaci!

  Dnes k nám dorazili DVD z tohtoročnej Rodičovskej akadémie. Ak by mal niekto záujem o dodatočné zákupenie videozáznamu, môže tak spraviť v zástupcovni školy. 

  Cena za DVD je 7€. 

 • I.C na RETRO VÝSTAVE

  Žiaci I.C triedy sa vybrali do Galérie Baníckeho múzea v Rožňave, aby si spríjemnili posledné dni v škole. Videli pútavú "RETRO VÝSTAVU". Zúčastnili sa aj tvorivých dielní a domov si odnášali krásne svietniky. V tomto horúcom dni aj zmrzlina chutila výnimočne dobre!

 • Splavili sme Dunajec !!!

  Žiaci 3.C, 4.A a 4.B triedy si jeden z posledných školských dní užívali v jednom z najcennejších a najkrajších parkov východného Slovenska – v Pieninskom národnom parku. Po dlhej ceste nás pri Dunajci čakali pltníci s tradičnými goralskými drevenými plťami, na ktorých sme si mohli vychutnať splav úchvatným kaňonom. Pri splave sme sa dozvedeli množstvo zaujímavých informácií, vypočuli sme si legendy, ktoré sa s týmto miestom spájajú a niektorí z nás si úlohu pltníka vyskúšali aj na vlastnej koži. Odmenou nám bolo pekné, slnečné počasie, krásny pohľad na okolitý prírodu a nezabudnuteľný zážitok. Domov sme sa vrátili unavení, no s krásnymi zážitkami a už teraz sa tešíme na ďalšie zážitky.

 • 3.C na opekačke

  Žiaci 3.C využili krásne slnečné počasie v posledný školský týždeň a vybrali sa do prírody na opekačku.  Poznášali sme si drevo, založili ohník a opiekli sme si klobásky. Takto pripravená desiata nám veľmi chutila. Potom sme sa vyhrali v prírode a oddýchnutí sme sa vrátili spokojní do školy.

 • Microbasketbal

  Do galérie Microbasketbal boli pridané fotografie.

  Basketbalový klub ŠPD Rožňava ukončil dlhodobý nesúťažný turnaj v basketbale žiakov 1.stupňa pod názvom "Microbasketbal". Účasťou aj našich prvostupňových "zlaťákov" sme získali dôležitú pomôcku pre výučbu basketbalu, za čo ďakujeme a tešíme sa na ďalšie projekty podobného charakteru.

 • Olympijský deň

  Do galérie Olympijský deň boli pridané fotografie.

  Olympijský deň sme absolvovali a športovo sme podporili myšlienku olympizmu. Tešíme sa na ďalšie podujatia podobného charakteru a ďakujeme organizátorom, žiakom a pedagógom.

 • Nezabudnuteľný školský výlet

  Školský rok sa už pomaličky končí a my, žiaci 2.C a 4.C sme si tieto posledné chvíle užili tak ako sa patrí. Školské lavice sme vymenili za slnečný Číž. Kúpalisko nám ponúklo veľa zábavy, smiechu a dobrej nálady. Žiaci sa vyšantili dosýtosti, na čo budú ešte dlho spomínať

   

   

 • SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2018/2019

  Hurá! Hurá! Záver školského roka klope na dvere a všetci sa už istotne tešíme na vytúžený oddych a krásne letné prázdniny. So školským rokom 2018/2019 sa rozlúčime dňa 28.júna 2019 (piatok) so začiatkom o 8:30 na školskom dvore "pod dubom". 

  Zároveň oznamujeme všetkým žiakom a rodičom, že činnosť ŠKD bude v tento deň ZRUŠENÁ

  Školská jedáleň poskytuje stravníkom obedy len do 27. júna 2019 (štvrtok)!

  V piatok sa v školskej jedálni NEVARÍ!

   

 • Školský výlet III.A III.B III.D

  Do galérie Školský výlet III.A III.B III.D boli pridané fotografie.

  Školský výlet III. A, III. B, III. D

  Dňa 20.6. 2019 sme absolvovali výlet do Čierneho Balogu. Previezli sme sa vláčikom Čiernohorskou zelezničkou a navštívili lesnícky skanzen vo Vydrovskej doline. Prešli sa po náučnom chodníku a obdivovali krásu prírody a vystavené exponáty.

 • Školský výlet druhákov 2.A a 2.B

  História nášho okolia zlákala našich druhákov, ktorí sa vo štvrtok 20.6.2019 vybrali na školský výlet.V Betliarskom kaštieli sa prešli minulosťou, obdivovali sídlo Andrášiovcov, ich rodokmeň, život a bývanie. Potom si v tvorivých dielňach vyrobili vlastné pečate.

 • Krásny vrchol šachovej sezóny

  Šachovú bodku sezóny dali aj naši traja postupujúci hráči na celoslovenské finále. Hralo sa až v ďalekom Holíči na krásnom zámku. Do turnaja sa z 1188 šachistov celého Slovenska dostala šesťdesiatka tých najlepších. Lukáš Szaszák z divokou kartou ako najlepší náhradník skončil na deviatom mieste. Adriana Straková ukončila sezónu krásnym desiatym miestom. Najlepšie si viedol Matej Szaszák. Bojoval o pódium do poslednej partie. Skončil na skvelom piatom mieste. 

  Všetkých šachistov čaká odmena v podobe štvordňového šachového tábora.

  Tu patrí veľká vďaka všetkým, ktorý nám darovali 2% zo svojich daní ako aj všetkým podporovateľom i Šachovému klubu Gemerská Poloma.

  Ďakujem.

  Róbert Szaszák.

 • Ukončenie turnajovej sezóny opäť víťazne

  Turnajovú bodku dali naši šachisti na otvorenom turnaji v Moldave nad Bodvou. O tom, že vieme zamiešať karty na akomkoľvek turnaji svedčia naše výsledky. Pri účasti 22 šachistov si najlepšie viedol Tomáš Lukáč. Skončil na celkovom štvrtom mieste a svoju kategóriu tak hravo vyhral. Tobias Koóš skončil na piatom mieste. V kategórii obsadil štvrté miesto. Dominika Lázárová uhrala zo všetkých dievčat najlepší výsledok. Vyhrala svoju kategóriu a celkovo obsadila siedme miesto.

  Blahoželám.

strana: