Vianočný hudobný program

Posledný školský deň nám spríjemnila naša školská kapela v spolupráci s naším školským hudobným krúžkom. Áno, v našich radoch sa nachádzajú budúce hudobné hviezdy, ktoré sú pre nás už teraz školskými celebritami. Bubeník Marco Nagy (7r.) a Tibor Hulyop (8r.) sa tento krát museli zaobísť bez svojho basgitaristu Sebastiána Zelinu (7r.) neprítomného pre chorobu.  Chodba prvého stupňa sa na chvíľu premenila na hudobné pódium a kto vedel, spieval spolu s našou krásnou a talentovanou speváčkou VivienPál-Balázs (7r). Hudobný krúžok pána učiteľa Lӧrinčíka spolu s Jenny a Nandym (6r.) a Martinkou Veronikou (8r.) nám pripomenul aj staršie vianočné koledy. Pestrý hudobný vianočný program nás veľmi potešil a skrátil nám čakanie na prázdniny. Naši mladí a zároveň veľmi talentovaní hudobníci sa už tiež veľmi tešia na Ježiška, pretože nám prinesie novú hudobnú aparatúru, s ktorou určite vyrazíme aj na väčšie pódiá.

Pozrite si ako to u nás posledný deň prebiehalo: